top of page
Ara

GEMİ MÜHENDİSLİĞİ GÜNLERİNDE 8.YIL!

Bu yıl 8.'sini düzenlediğimiz Gemi Mühendisliği Günlerini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde etkinliğimizi Zoom platformunda toplam 24 saat yayın yaparak gerçekleştirdik. İlk kez online düzenlediğimiz etkinliğimizde 34 farklı katılımcı firmadan 78 firma yetkilisinin katılımlarıyla 210 farklı öğrencinin yüzlerce sorusu cevap buldu. 2 gün süren etkinliğimizin ilk gün akşamı düzenlediğimiz "Greenship" panelimiz Lloyd Register firmasından Hüseyin DOĞAR, Matesis Marine & Engineering firmasından Barış DEDETAŞ, EACE Engineering firmasından Bora AKTEN ; ikinci gün akşamı düzenlediğimiz "Askeri Gemiler " panelimiz Savunma Sanayii Başkanlığından Burak Anıl GÜMÜŞ, Türk Loydu firmasından Seyhan ÖZKAN, Savunma Sanayii Başkanlığından Mehemt SARI' nın katılımlarıyla değer buldu.


PLAKETİN YERİNİ FİDANLAR ALDI

Her yıl katılımcı firmalar ve konuşmacılarına teşekkürümüz göstermek için hediye ettiğimiz plaketlerimizi etkinliğimizin online düzenlenmesi sebebiyle hediye edemedik. Bundan dolayı doğaya olan saygımızı da belirterek 34 katılımcı firma adına TEMA Vakfına toplam 120 adet fidan bağışlayarak teşekkürümüzü ilettik.


Bu sene birbirimizden uzakta, bilgisayar başında geçirdiğimiz etkinliğimizin gelecek senelerde yeniden yüz yüze ve birlikte yapılmasını temenni ediyoruz.

Katılımcı tüm firma , kuruluş ve öğrencilere teşekkür ederiz, etkinliğimize değer kattınız. Bundan sonraki süreçte durmadan çalışacak ve hep daha iyisi için uğraşacağız.

Comentarios


bottom of page